SÖR OTEL HAKKINDA

Otobüs terminaline 10, Havaalanı ve Osmangazi Üniversitesine 15 dakika mesafedeyiz

Sör Otel Eskişehir’in kalbi Üniversite Caddesi üzerinde, Espark avm, Haller Gençlik merkezi, Anadolu Üniversitesi ve tren istasyonuna yürüyüş mesafesinde, otobüs terminaline 10 dakika, Havaalanı ve Osmangazi Üniversitesine de araçla 15 dakika mesafededir.  

KONAKLAMA

Sör otel, her biri birbirinden konforlu ve ferah 30’ar m² ' lik 48 standart odasıyla hizmet vermektedir. Odalarımızın tümünde uydu yayınlı 32" led TV, telefon, mini bar, merkezi klima sistemi, elektronik emanet kasa, kablosuz internet bağlantısı, saç kurutma makinesi, kettle ile kahve ikramları ücretsiz bulunmaktadır.  

RESTAURANT

Teras Balık Teras Balık, doğanın sunduğu en kaliteli deniz ürünlerini geniş bir konseptte konuklarıyla buluşturuyor. Teras Balık, “Sağlık için balık ye, balık için Teras Balık'ı tercih et” sloganıyla yılın her günü hizmet veriyor.
Tanımlaması çok güç olan Teras Balık; insanların kendi evlerinde konuklarını ağırladığı bir yer mi, gurme bir mekan mı veya güvenilir bir gastro kulüp mü, hangisi olduğuna ancak yaşayınca karar verebilirsiniz.
Hepsi birbirinden özel balık menülerini müşterilerine sunan Teras Balık’ın 110 kişilik açık 70 kişilik kapalı alanı mevcuttur.
Teras Balık özel günlerinizde, kutlamalarınızda size özel menüler de hazırlıyor. Ayrıca özel toplantılarınız için size özel masa servislerimizle kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

CAFE PUB

London Cafe & Bistro 300 kişilik kapasitesi, özel dekorasyonu, sigara içilebilir bahçesi, eşsiz dünya mutfağı yemekleri ve çok sayıda içecekten oluşan zengin menüsü ile sizlere hizmet sunmaktadır.  

TOPLANTI & DAVET

Salonumuz çok amaçlı kullanıma uygun olup, kutlama ve özel davetleriniz için 300 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.